05/11/2022

FK Pšovka D – STM Veltrusy/Všestudy 7:18
Sestava: Borovička, Husák O., Mráz, Němec, Stehlík, Pexa, Šišaj, Veltruský
Branky: Němec 5x, Borovička 1x, Šišaj 1x

Zápas s Veltrusy se hrál na těžkém terénu, který představoval stejný hendikep pro obě družstva. Hosté se s ním ale popasovali mnohem lépe. Naši kluci měli problém ukopnout balón, přihrávky byly slabé a pomalé a soupeř nás za tyto chyby trestal. Na naší straně se nenašel jediný hráč, který by měl snahu rychleji zatahovat míč dopředu a vypracovávat šance pro spoluhráče nebo sám pro sebe. Chyběla nabídka, kluci se pohybovali na perimetru do čtyř metrů od spoluhráče s míčem, takže jsme hráli často v chumlu. Soupeř neměl výraznější problém překonávat naši obranu přihrávkami na své útočníky, které naši zadní hráči nechávali neustále nebráněné za sebou. V průběhu zápasu naše hra upadala do stále většího zmaru, žádný z kluků (až na Honzíka) nehrál na úrovni svých možností a dovolím si tvrdit, že nikdo z nich si dnešní zápas, poslední v podzimní části sezóny, nijak extra neužil.

Během prvního poločasu se nám zranil Dáda, proto jsme požádali souběžně hrající Céčko o zapůjčení Tomáše S. Tom spolu se Šimonem pak byli pro soupeře v útoku trochu nebezpečnější, ale ani 5 gólů Šímy nám dnes moc nepomohlo. Snad až v poslední čtvrtině zápasu jsme se mírně zlepšili, ale dojem z odevzdaného výkonu to už nevylepšilo. Za snad jediný z mého pohledu světlý okamžik zápasu bych označil gól Honzíka, který pro něj byl jeho vůbec první zápasovou brankou 👍.

FK Pšovka B – FK Kralupy B 26:3
Sestava: Čermák, Černý, Kalabus, Kunta, Pokorný, Wsol
Branky: Wsol 9x, Černý 6x, Kalabus 4x, Čermák 2x, Pokorný 2x, Kunta 1x, vlastní 2x

K tomuto zápasu jen výsledek a střelci branek… Nebyl jsem mu přítomen.