22/05/2021

FK Čechie Kralupy – FK Pšovka 7:19

FK Čechie Kralupy – FK Pšovka 7:19 (2:5, 3:6, 2:4, 0:4)
Sestava: Tupý, Ngapka, Moudřík, Lechner, Dau, Tichota, Ho, Postl, Jakeš, Tyllner, Masejtek.
Branky: 8x Moudřík, 3x Dau, 2x Jakeš, 2x Tichota, 1x Ngapka, 1x Postl, 1x Tyllner, 1x Masejtek.

Tohle byl pěkný zápas. Rodičové obou týmů kluky povzbuzovali, a tak věřím, že si to všichni užili! 🙂 Z naší strany byl výkon taky poměrně slušný – po celý zápas se všichni hráči snažili bojovat podle svých možností. Mary Kate, oba Vojtové, Masíčko, Alex, Miky, Tom… prostě všichni bez výjimky měli na svém kontě dravé průniky s míčem. Pochvala! Bylo tam pouze několik málo pasáží, kdy byli hráči na hřišti vyloženě v rolích diváků (jak okomentovala Mary Kate: „stojíte tam jak vidle zapíchlý ve slámě“).

Jinak převládá dobrý pocit. Péťa hraje momentálně ve výborné formě, stejně tak Jirka. Nejfotbalovější dva momenty měl na svém kontě Tony – Ronaldovka z pozice brankáře a přihrávka uličkou za soupeřovu obranu. Další akce, kterou musím vypíchnout, je Péťův náběh z pozice levého obránce obloukem na pravé křídlo. Sprintem na bránu (bez té naší typické a zbytečné otočky zadkem k bráně), rukou si ukázat, kam to chci a dostat krásnou prudkou (konečně!) přihrávku od Lukyho. Všechno bylo správně a to se jen tak nevidí.

A co zlepšit? Všechno, samozřejmě. Jako vždy… 🙂