05/10/2019

FK Neratovice-Byškovice – FK Pšovka A 8:18 (4:9)

FK Neratovice-Byškovice – FK Pšovka A 8:18 (2:8, 2:1, 3:4, 1:5)

Sestava: Pexa, Sochor (C), Kuzmyk, Páko, Nguyen, Berkela, Kotík.

Branky: 9x Páko, 2x Kotík, 2x Kuzmyk, 2x Pexa, 1x Nguyen, 1x Sochor, 1x Berkela.

Kluci odehráli proti Nerátkám hezký zápas. Nejpovedenější byla první čtvrtina, kdy se jim dařilo využívat přihrávku k vysílání spoluhráčů do útoku. Bohužel v druhé a třetí čtvrtině jsme od tohoto výkonu ustoupili a začali se přetlačovat přes 2 nebo 3 protihráče, což samozřejmě k úspěchu vést nemohlo.

Velmi se mi líbil výkon Dejva a Kuzmiče, jejichž hra už vypadá (většinou) velmi fotbalově – připravenost na hru, správné řešení situací (klička nebo přihrávka?), výběr místa – dokázali být tam, kde bylo potřeba, nehledě na to, jestli byli zrovna obránci nebo útočníci. Pro ostatní mám taky pochvalu, protože i když se něco nepovedlo, tak kluci dokázali rychle míč vybojovat a znova útočit.

Lahůdkou byly některé naše akce, zejména Pexičův gól, kdy si jednou nohou míč nadhodil do vzduchu, položil se do střely (jak Edinson Cavani :)) a levačkou poslal míč do sítě.