11/01/2020

FK Pšovka Mělník – SK Uhelné sklady Praha 9:17 (3:7)

FK Pšovka – SK Uhelné sklady Praha 9:17 (1:3, 2:4, 4:6, 2:4)

Sestava: Sochor, Nguyen, Berkela, Šuchman J., Štětka, Pastyřík, Dau.

Góly: 3x Pastyřík, 2x Sochor, 2x Dau, 1x Berkela, 1x Nguyen.

Přínosný zápas proti vyrovnanému soupeři, který potvrdil to, co tento tým předváděl i v minulých zápasech. Bylo to opravdu velmi, VELMI slabé z hlediska připravenosti na všechny herní situace. Řešili jsme tak bohužel opět převážně připravenost (nabíhání, obsazování, rychlost útoku na míč), nikoli samotné provedení v herních situacích. A pak, když už jsme si dokázali nějaké míče vybojovat, se ze hry úplně vytratil fotbal. 🙁

No nic, ty nedostatky jsou do očí bijící, takže není na co čekat… prostě se na to vrhneme a za týden budeme o kousek lepší ve všech činnostech. Individuálně to nebylo zlé, Tony málem splnil normu 5 různých kliček za zápas. Týmově to ale naopak už o mnoho horší být nemohlo.

V zápase pšováků mezi sebou byla k vidění bojovnost + sem tam nějaká povedená klička. K nominaci za „A“ tým je ale potřeba nejen nějaká základní fotbalová dovednost, ale také alespoň částečné chápání, co obnáší hra v týmu. A k tomu má tato úroveň fotbalu ještě hooodně daleko.