04/09/2019

FK Pšovka – SK Roudnice nad Labem

Ani druhé přátelské utkání sezóny (po zápase proti Petřínu na soustředění) nesplnilo tak docela svůj účel. Kluci se nedokázali dostat do správné zápasové atomsféry a vymáčknout ze sebe ty nejlepší výkony. Doufal jsem, že hlavně v okamžicích, kdy kluci u sebe neměli žádného trenéra, budou bojovat jako jeden tým, povzbudí se a budou chtít svého soupeře porazit. Bohužel se ale na hřišti často rozléhalo pouze hluboké ticho… Věřím, že v sobotu v dresech už to bude lepší!

Výsledkově jsme v ročníku 2011 zaznamenali výhru (její výše je zkreslena mnoha góly Javyho, s jehož pomocí již v této sezóně počítat nemůžeme). Potěšily mě zejména výkony Pexiče a Níci, kteří dohromady vstřelili nejméně 6 branek a byli velmi platnými hráči týmu. Věřím, že zlepšující se tendence jejich výkonů bude i nadále pokračovat!

V ročníku 2012 byl soupeř silnější než my a někteří naši kluci (Kuba, Luky, Honzík) působili často velmi bázlivě. Nadchnul mě naopak výkon Kuzmiče, který tam měl kromě velké bojovnosti i několik vyloženě chytrých momentů (přihrávky, autová vhazování) – a to je přesně to, co od Pšováka očekávám!

Na malé branky si zahrál i ročník 2013 a dle ohlasů se jednalo o vyrovnané utkání, které všechny bavilo…