24/09/2019

Ondrášovka Cup – předkolo Střešovice (r. 2012)

FK Pšovka – SK Střešovice 1911 2:3 (Dau, Pastyřík)
FK Pšovka – Sokol Dolní Počernice 7:4 (3x Javůrek, 2x Dau, 2x Pastyřík)
FK Pšovka – FK Admira Praha 8:1 (4x Pastyřík, 2x Javůrek, John, Dau)
FK Pšovka – FK Neratovice-Byškovice 3:6 (Javůrek, Kuzmyk, Pastrnek)
FK Pšovka – TJ Slovan Velvary 4:7 (Pastyřík, Dau, Javůrek, Moudřík)

Pro ročník 2012 měl turnaj trošičku jiný účel, než pro 2011. Tentokrát se nám nepodařilo jet k zápasu pohromadě a ani naše řady hráčů tohoto ročníku nejsou tak široké. A tak jsme chtěli alespoň předvést pěkný fotbal, jelikož máme v této kategorii poměrně silný tým. To se nám až na první zápas proti Střešovicím (katastrofální holomajzna, která neměla s fotbalem (kromě výkonů Tondy a Fildy) nic společného a nakonec kluky připravila o pohár za 3. místo) celkem dařilo. Další dvě prohry pak už přišly po výkonech, za které se stydět nemusíme a při výhrách jsme taky po klucích nemohli chtít o moc více.

Tonda s Fildou byli pravděpodobně nejlepší dvojicí hráčů na celém turnaji a některé jejich akce (například neuvěřitelná Tondova přihrávka do běhu Fildovi) odpovídaly úplně jiné věkové kategorii. Ostatní naši kluci byli svou hrou o úroveň níže, což nemohlo na více než 2 výhry stačit. Kuzmičovi dnes chyběla větší energie, s níž by dokázal předčít své soupeře. Na Péťovi je v zápasech proti silnějším soupeřům poznat slabší tréninková účast v poslední době. Tonymu, Lukymu a Honzíkovi chybí ideální nastavení hlavy na boj o vítězství. Svou hlavu naopak již porazil Kuba, který se nyní velmi rychle zlepšuje a dnes mu byl odměnou zasloužený gól – první v kategorii mladší přípravky. Gratulujeme! 🙂

Turnaje Ondrášovka Cupu byly pro nás výbornou zkušeností a už se těšíme na nový ročník. V něm se pokusíme být silným soupeřům opět o kousek lepšími protivníky!