21/10/2019

TJ Sokol Tišice – FK Pšovka C 7:13 (4:4)

TJ Sokol Tišice – FK Pšovka C 7:13 (4:1, 0:3, 2:3, 1:6)

Sestava: Beňo, Sluka, Šuchman J., Červeňák N., Červeňák G., Tichota, Lechner.

Branky: 7x Šuchman J., 4x Lechner, 2x Červeňák N.

Máme velkou radost, že se nám podařilo domluvit přáteláček s našimi kamarády z Tišic, a že jsme tedy mohli do zápasu zapojit i nováčky v našem týmu. Hrál se zápas, ve kterém byla první skupina domácích o trochu silnější, a druhá zase o trochu slabší, než naši kluci. Pochvalu od trenérů obou týmů si zasloužil náš jediný „matador“ Luky, z čehož máme velkou radost! 🙂

Co se týče průběhu, trenér Jirka to viděl takhle:

Kluci byli na zápas nažhaveni a rychle jsme vedli 1:0, ale po rychlém vedení přišly rychlé 4 branky do naší sítě a byli jsme na ručník. Od 2. části kluci začli hrát, co jsme si řekli a na hřišti začali tahat za lepší konec. Chvílemi to vypadalo i na kombinační hru, kdy si kluci dokázali skvěle přihrát a tím soupeře přečíslit. Zkráceně kluci předvedli teamovou hru a za to zaslouženě vyhráli.

Těšíme se na další pokroky našich kluků.