02/11/2019

TJ Spartak Čelákovice – FK Pšovka Mělník 6:18 (5:6)

TJ Spartak Čelákovice – FK Pšovka Mělník 6:18 (3:2, 2:6, 1:10)

Sestava 1 – „staří“: Sochor, Nguyen, Štětka, Kotík, Páko
Sestava 2 – „mladí“: Pastyřík, Kuzmyk, Dau, Moudřík, F. Javůrek

Branky: 3x Sochor, 3x Pastyřík, 3x F. Javůrek, 2x Páko, 2x Kotík, 2x Kuzmyk, 1x Nguyen, 1x Štětka, 1x Dau.

Neuvěřitelné. Tenhle tým mě asi nikdy nepřestane překvapovat. 🙂 Byli jsme svědky tradičně katastrofálního úvodu, který trval prakticky celou první půlku zápasu. Zkrátka jsme byli pomalí a nekreativní v práci s míčem, a tak jsme dávali soupeři šanci přiblížit se k nám a začít hrát přetlačovanou. A pak se to najednou překlopilo do fotbalu, za který by se nemusely stydět ani starší věkové kategorie. Jedna Sochyho gólová akce s přihrávkou Koťasovi před prázdnou bránu byla neuvěřitelná, stejně jako Kuzmičovo sólo od vlastního levého rohového praporku.

Hlavně mám ale radost, když vidím kluky slavit góly a radovat se ze svých povedených akcí. Nebo si třeba samostatně zorganizovat asi 2 minuty trvající vítězný pokřik. 🙂 Právě o tom to celé je a věřím, že to klukům co nejdéle vydrží!