Zápas

U10, Okresní přebor Mělník sk. B

DomácíTurnaj Mělník FC Mělník20. 6. 9:00 Hosté
DomácíTJ Sokol Libiš Libiš7. 6. 11:00 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka30. 5. 11:00 (možná bude přeloženo na neděli) HostéTJ EMĚ Mělník
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka23. 5. 11:00 HostéTJ Sokol Obříství
DomácíTJ AFK ELETIS LUŽEC Lužec16. 5. 14:30 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka9. 5. 11:00 HostéFC Mělník B
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka2. 5. 11:00 HostéTJ Sokol Libiš
DomácíTurnaj Byšice (2009) Byšice1. 5. 9:00 Hosté
DomácíTJ EMĚ Mělník EMĚ Mělník26. 4. 9:00 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíTJ Sokol Obříství Obříství18. 4. 9:30 (možná bude přeloženo na neděli) HostéFK Pšovka Mělník
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka11. 4. 11:00 HostéTJ AFK ELETIS LUŽEC
DomácíFC Mělník B FC Mělník5. 4. 15:30 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíSK Junior Teplice Horní Počaply - tráva25. 3. 17:00 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíTurnaj Mělník Hala GJP Mělník22. 3. 9:00 Hosté
DomácíTJ Sokol Tišice Hala GFP Neratovice13. 3. 17:30 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíTurnaj Zbuzany Hala Zbuzany (UMT) - 23. 2. 2020 8:006./8 Hosté
DomácíMiniturnaj Neratovice UMT Neratovice - 16. 2. 2020 10:00 Hosté
DomácíTJ Sokol Tišice Hala GFP Neratovice - 14. 2. 2020 17:306:18 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíMiniturnaj Mělník Hala GJP Mělník - 8. 2. 2020 16:002./4 Hosté
DomácíTurnaj Zbuzany Hala Zbuzany (UMT) - 26. 1. 2020 8:006./7 Hosté
DomácíFK Pšovka Mělník Hala BIOS - 18. 1. 2020 13:0014:11 HostéFK Pšovka Mělník U9
DomácíFK Pšovka Mělník Hala BIOS - 11. 1. 2020 13:004:30 HostéFK Pšovka Mělník U11
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka - 7. 12. 2019 10:0012:6 HostéFK Neratovice-Byškovice
DomácíTurnaj Mělník Hala GJP - 1. 12. 2019 9:006./6 Hosté
DomácíFK Pšovka Mělník Hala BIOS - 24. 11. 2019 9:004:13 HostéSK Mšeno
DomácíSK Bezděkov Bezděkov - 16. 11. 2019 10:0022:6 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíFK Pšovka Mělník Hala BIOS - 9. 11. 2019, 9:0021:6 HostéFK Pšovka Mělník U9
DomácíFK Pšovka Mělník Hala BIOS - 3. 11. 2019, 9:006:4 HostéTJ Sokol Tišice
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka - 26. 10. 2019, 11:004:12 HostéTJ Sokol Libiš
DomácíFC Mělník FC Mělník - 20. 10. 2019, 15:304:4 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíTJ Sokol Horní Počaply Horní Počaply - 13. 10. 2019, 10:3024:7 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka - 28. 9. 2019, 11:000:22 HostéTJ Sokol Cítov
DomácíTJ Sokol Libiš Libiš - 22. 9. 2019, 16:0010:8 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíTJ Sokol Cítov Cítov - 18. 9. 2019, 17:1516:3 HostéFK Pšovka Mělník
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka - 15. 9. 2019, 11:006:16 HostéFC Mělník
DomácíOndrášovka Cup Aritma Praha - 12. 9. 2019, 13:005./5 Hosté
DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka - 7. 9. 2019, 11:004:16 HostéTJ Sokol Horní Počaply
DomácíTJ Sokol Cítov Cítov - 31. 8. 2019, 10:0025:2 HostéFK Pšovka Mělník