Zápas

U9, Okresní přebor Mělník

DomácíFK Pšovka Mělník Pšovka - Úterý 3. 9., 17:002011 výhra, 2012 prohra HostéSK Roudnice nad Labem
DomácíFK Pšovka Mělník A Pšovka - Sobota 7. 9., 9:0010:10 (2:4) HostéFK Čechie Kralupy
DomácíFK Pšovka Mělník B Pšovka - Sobota 7. 9., 11:0011:17 (7:8) HostéSK Mšeno
DomácíOndrášovka Cup - Teplice SK Junior Teplice - Středa 11. 9.,13:006. místo / 6 týmů HostéRočník 2011
DomácíFK Pšovka Mělník A Pšovka - Neděle 15. 9., 9:006:9 (3:9) HostéTJ EMĚ Mělník
DomácíFK Pšovka Mělník B Pšovka - Neděle 15. 9., 11:004:14 (2:5) HostéAFK Lužec nad Vltavou
DomácíTJ Sokol Libiš A Libiš - Neděle 22. 9. 14:3010:8 (6:3) HostéFK Pšovka Mělník A
DomácíTJ Sokol Libiš B Libiš - Neděle 22. 9. 16:0018:12 (11:6) HostéFK Pšovka Mělník B
DomácíOndrášovka Cup - Střešovice SK Střešovice 1911 - Úterý 24. 9., 13:005. místo / 6 týmů HostéRočník 2012
DomácíFC Mělník FC Mělník - Středa 25. 9., 16:307:13 (3:7) HostéFK Pšovka Mělník B
DomácíFK Pšovka Mělník B Pšovka - Sobota 28. 9., 11:0018:9 (9:3) HostéFC Mělník
DomácíFK Neratovice-Byškovice Byškovice - Sobota 5. 10., 10:008:18 (4:9) HostéFK Pšovka Mělník A
DomácíFK Pšovka Mělník A Pšovka - Úterý 8. 10. 17:007:13 (3:8) HostéFK Neratovice-Byškovice
DomácíFK Čechie Kralupy Čechie Kralupy - Sobota 12. 10., 10:0016:22 (7:10) HostéFK Pšovka Mělník A
DomácíSK Mšeno Mšeno - Sobota 12. 10., 13:0017:10 (7:6) HostéFK Pšovka Mělník B
DomácíAFK Lužec nad Vltavou Lužec - Sobota 19. 10., 13:0011:3 (4:3) HostéFK Pšovka Mělník
DomácíTJ EMĚ Mělník EMĚ Mělník - Neděle 20. 10., 9:0013:23 (7:8) HostéFK Pšovka Mělník A
DomácíTJ Sokol Tišice Tišice - Neděle 20. 10., 10:007:13 (4:4) HostéFK Pšovka Mělník C
DomácíFK Pšovka Mělník A Pšovka - Čtvrtek 24. 10., 17:0010:13 (4:4) HostéTJ Sokol Libiš A
DomácíFK Pšovka Mělník B Pšovka - Sobota 26. 10., 10:0012:10 (3:3) HostéTJ Sokol Libiš B
DomácíTJ Spartak Čelákovice Čelákovice - Sobota 2. 11., 10:006:18 (5:6) HostéFK Pšovka Mělník
DomácíRočník 2011 BIOS Mělník - Sobota 9. 11., 9:006:21 (3:8) HostéFK Pšovka Mělník 2010
DomácíFK Pšovka Mělník BIOS Mělník - Sobota 9. 11., 11:0010:10 (4:4) HostéTJ Sokol Tišice
DomácíTurnaj Říčany Říčany - Neděle 10. 11., 9:003. místo / 8 týmů HostéRočník 2012
DomácíFK Pšovka Mělník A BIOS Mělník - Sobota 23. 11., 9:0014:2 (8:1) HostéFA Bohemians Velvary 2012
DomácíFK Pšovka Mělník B BIOS Mělník - Sobota 23. 11., 10:3013:18 (6:10) HostéFA Bohemians Velvary 2012
DomácíFK Pšovka Mělník C BIOS Mělník - Sobota 23. 11., 14:008:22 (4:10) HostéFK Neratovice-Byškovice 2012 B
DomácíTurnaj Mělník GJP Mělník - Sobota 30. 11., 9:002. místo / 6 týmů HostéRočník 2012
DomácíTurnaj Mělník GJP Mělník - Sobota 30. 11., 14:003. místo / 6 týmů HostéRočník 2011
DomácíSK Roudnice 2012 Sportcentrum Horní Počaply - Sobota 7. 12., 10:006:9 (4:6) HostéFK Pšovka Mělník B
DomácíFK Pšovka Mělník C BIOS Mělník - Neděle 8. 12., 9:0032:0 (14:0) HostéAFK Hořín
DomácíTurnaj Česká Lípa Česká Lípa - Neděle 8. 12., 8:455. místo / 6 týmů HostéRočník 2011
DomácíTJ Sokol Tišice Gymnázium NeratovicePátek 13. 12., 17:00 HostéFK Pšovka Mělník C
DomácíFK Pšovka Mělník A BIOS MělníkNeděle 15. 12., 9:00 HostéSK Slaný
DomácíFK Pšovka Mělník B BIOS MělníkNeděle 15. 12., 11:00 HostéTJ EMĚ Mělník B