Žáci U13
19/11/2019

AFK Pečky – FK Pšovka Mělník 5:4 (2:1)

V tomto zápase byly dva zásadní momenty, které ovlivnily konečný výsledek! První z nich nastal hned na začátku zápasu, kde jsme totálně zaspali a soupeři jsme umožnili dát nám dva rychlé góly. Až po nich jsme začali hrát, ale bylo to velmi těžké, protože utkání bylo velmi vyrovnané. Ve 27. minutě se nám podařilo vstřelit gól a poločas skončil 2:1 pro domácí. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a ve 35. minutě jsme vyrovnali. Hrálo se velmi rychle a bojovně a vyrovnaně. Chvílemi to vypadalo, že máme i navrch. Přesto šel soupeř do vedení, které jsme ovšem za minutu opět smázli. Bohužel přišel ten druhý moment! Za vyrovnaného stavu jsme nepochopitelně otevřeli obranu a dovolili soupeři, aby během dvou minut vstřelil dva góly a bylo rozhodnuto. V 55. minutě jsme už jen snížili.

Velká škoda tohohle prohraného zápasu! Měli jsme na to ho jednoznačně vyhrát, ale nakonec odjíždíme bez bodu.

Sestava: Kubečka (G), Horák, Müller (C), Šoltés, Ulrich, Kamínek, Jaroš, Hrubý, Bolek, Harantová, Najman, Zatloukal

Naše góly: 2x Harantová, Najman, Zatloukal