Žáci U13
03/09/2020

FC Mělník – FK Pšovka Mělník 2:6 (0:3)

Máme za sebou mělnické derby, které pro náš tým dopadl jednoznačným vítězstvím 🙂

Jednoznačným ale jen co se týče výsledku! Herně to byla hodně bída. Hlavně v prvním poločase! Hráči jako by byli ospalí, bez zápalu, ale hlavně vůbec nedělali, co jsme si na začátku společně řekli. Soupeř nehrál nic moc a místo toho, abychom to využili a jednoduše je přehrávali, spíše jsme se přizpůsobili jejich stylu. Takže to byla taková kopaná na pár metrech a v neustálém chumlu několika hráčů. Obrana se nesmyslně vysouvala někam do pryč, záloha se nestahovala, útok byl bezzubý. Mizerné přihrávky, drbání přes několik hráčů, ztráta míče, atd., atd. Prvních dvacet minut prostě nebylo vůbec fotbalových. Až jsme konečně dali gól. Pak ještě dva přidali a poločas skončil 0:3 pro nás. O přestávce jsme si vše vyříkali a konečně jsme hráli fotbal 🙂 Ve druhém poločase jsme měli ze hry víc, přesto se soupeři podařilo vstřelit dva góly. No my ještě další tři a konečný výsledek 2:6 pro nás.

Důležitá je výhra a to, co nám nešlo nebo kde byla chyba, probereme na tréninku🙂

Sestava: Frýdl(G), Vlastník, Horák, Šoltés, Jirmus, Beňo, Buzalka, Schoř, Vihan, Harantová, Bolek, Hykš, Najman, Zatloukal

Naše góly: Šoltés, Jirmus, Zatloukal, Vihan, 2x Harantová