Žáci U13
09/09/2019

FK Bohemia Poděbrady – FK Pšovka Mělník 5:1 (1:0)

Do zápasu jsme vstupovali plni sebevědomí a pocitu, že jsme dobří a že to bude jako ve středečním zápase. Ale hned po hvizdu rozhodčího jsme tvrdě prozřeli. Hráči Poděbrad hráli jednoduše na jeden dotek a hlavně vše v pohybu. Zato naši hráči postávali a neustále jen čekali, až jim někdo přihraje. Když už přihrávka přišla, tak zpracování naprostá bída. Míče nám odskakovaly nebo při pokusu o únik jsme si to předkopli moc, takže soupeř nás jednoduše o míč obral a zahájil protiútok. Vůbec jsme nedokázali využít volný prostor a nenabízeli jsme se. Nejhorší na naší hře byly asi osobní souboje. Ty nám vůbec nešly a skoro každý jsme prohráli nebo zakončili faulem. První poločas byl tedy z naší strany špatný a stál nás moc sil, ale i přesto jsme inkasovali jen jednou a udrželi naději do druhého poločasu. Po přestávce jsme do zápasu vstoupili snad ještě hůř než v prvním poločase. Bylo to bez nadšení, zápalu. Jako by všichni chtěli, aby už byl konec. Hráče Poděbrad jsme nechávali jednoduše přecházet přes půlku až do vápna a nedařilo se nám míč odkopnout do bezpečí. Vše jsme řešili na poslední chvíli nebo faulem. Některé zákroky brankáře, obrany nebo zálohy byly hodně laxní a připomínaly spíš výkon, jako bychom s fotbalem teprve začínali. Před brankáře soupeře jsme se dostávali velmi zřídka a bez většího efektu. Skórovat se nám povedlo až ve 46. minutě po náhodné akci. Snížili jsme na rozdíl jednoho gólu, ale hned vzápětí jsme inkasovali. Konečný výsledek mohl být ještě horší, kdyby měl soupeř přesnější střely!

Nezbývá než tenhle zápas hodit za hlavu, rozebrat to na tréninku a soustředit se na další zápas.

Sestava: Dvořák (G), Horák, Müller (C), Šplíchal, Šoltés, Kamínek, Ulrich, Jaroš, Najman, Bolek, Hrubý, Zatloukal

Naše góly: Zatloukal