Žáci U13
05/09/2019

FK Brandýs/Boleslav – FK Pšovka Mělník 0:3 (0:2)

Opět se nám povedl vstup do zápasu a už ve 3. minutě jsme dali gól. To byla ovšem ojedinělá akce, která nám takhle vyšla a dalších 20 minut nás soupeř pěkně potrápil. Hořela nám obrana i záloha. Soupeř se jednoduše dostával přes půlku, kde rychlou přihrávkou přešel až do vápna. Řešili jsme vše na poslední chvíli a nedařil se nám pořádný odkop od branky a tím jsme se tedy dostávali velmi málo do útočné pozice a k zakončení. V určité chvíli jsme měli i štěstí, protože soupeř měl blízko k vyrovnání, když nastřelil tyč naší branky. Nicméně pravidlo „nedáš – dostaneš“ se ukázalo ve 27. minutě, kdy se nám povedl brejk a zvýšili jsme na 2:0. Po přestávce, na které jsme si vyříkali chyby, jsme do zápasu vstoupili jako vyměnění. Krásné kombinace, skvělé obrané zákroky, přihrávky, vše nám vycházelo. Hrálo se rychle a nahoru, dolů. A ve 37. minutě jsme naši snahu korunovali třetím gólem. Soupeř se snažil a neustále tlačil, ale už jsme mu příležitost nedali a zápas jsme si pohlídali a dovedli do vítězného konce.

Těžký, ale pěkný zápas. Hlavně druhá půle. Jen škoda našeho zakončování, protože gólových příležitostí bylo několik, například z přímých kopů nebo střel z dálky. Zapracujeme na tom!

Sestava: Dvořák (G), Horák, Müller (C), Šoltés, Beňo, Kamínek, Ulrich, Víťovský, Najman, Bolek, Harantová, Zatloukal

Naše góly: Harantová 2x, Najman