Žáci U13
02/09/2019

FK Pšovka Mělník – FC Mělník 8:2 (4:1)

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a od 5. minuty jsme vedli. Hráli jsme zodpovědně a soupeře jsme nepustili k žádným větším šancím. Dařilo se nám dobře rozehrávat míč už od brankáře a kombinací přecházet do útočného pásma. Hlavně hráči, kteří přišli ze starší přípravky a je to pro ně nové, začínají využívat rozměry hřiště a chápat ofsajdy. Chyby byly také a rozebereme je na tréninku, ale za celý zápas byly jen dvě velké hrubky, které byly také hned potrestány. Za stavu 3:0 byla obrana rozhozena a dovolila soupeři přiblížit se a vystřelit. Brankář měl zakrytý výhled a střela šla do protipohybu. Za stavu 6:1 pak nedůslednost v pokrytí míče, který směřoval do autu, bylo příčinou jeho ztráty a k snadnému zakončení soupeřem do naší branky.

Celkově to tedy byl z naší strany pěkný fotbal a můžeme tak zaslouženě slavit první výhru v této sezóně!

Sestava: Dvořák (G), Šplíchal, Horák, Šoltés, Beňo, Kamínek (C), Ulrich, Najman, Bolek, Harantová, Zatloukal, Hrubý

Naše góly: Kamínek 4x, Najman, Harantová, Zatloukal, Hrubý