Žáci U13
19/10/2020

FK Pšovka Mělník – SK Český Brod 4:8 (2:4); Football Talent Academy – FK Pšovka Mělník 7:2 (1:1); FK Pšovka Mělník – Sportovní sdružení Ostrá 4:4 (3:2)

Zápas s Českým Brodem jsme si víceméně prohráli sami svou nedůsledností a neplněním daných úkolů! 😔😔😔

Sestava: Frýdl(G), Vlastník, Horák, Šoltés, Dvořák, Sandu, Fabián, Harantová, Hykš, Pecka, Vihan, Sirůček Pavel, Zatloukal, Vašek

Naše góly: Vašek, Sirůček, 2x Harantová

S Football Talent Academy to byl velmi vyrovnaný zápas až do 40. minuty. To nám soupeř odskočil už o dvě branky a tím nám odešla energie s tím něco ještě udělat. Navíc začalo hodně pršet a to nám nesedlo 😔 Celkový výsledek je pro nás hodně krutý, protože celý tým opravdu bojoval a první poločas skončil 1:1 a i na začátku druhého to bylo pořád dobré a když jsme dokázali srovnat i přes jejich převahu, vypadalo to nadějně. Bohužel 😔

Sestava: Oršulík(G), Vlastník, Horák, Šoltés, Jirmus, Beňo, Sandu, Harantová, Pecka, Schoř, Bolek, Zatloukal, Vašek

Naše góly: 2x Harantová

Zápas s Ostrou, který byl přeložen, jsme sehráli na hřišti v Hoříně. Celý zápas byl vzájemně velmi vyrovnaný, ale herně jsme na tom byli o poznání lépe, hlavně v druhém poločase. Bohužel opět zbytečnými chybami jsme se připravili o lepší výsledek. Zápas směřoval k našemu vítězství, ale chybělo nám trochu toho štěstíčka, protože na konci zápasu jsme mohli jít do vedení o dva góly, ale jak se říká nedáš, dostaneš! No a v poslední minutě soupeř vyrovnal 😔 Ale bod se taky počítá a celkově se hrou spokojenost 🙂

Sestava: Frýdl(G), Vlastník, Horák, Šoltés, Jirmus, Fabián, Harantová, Hykš, Buzalka, Sirůček Pavel, Bolek, Vašek

Naše góly: Vašek, Bolek, 2x Harantová