Žáci U13
07/09/2020

FK Pšovka Mělník – SK Polaban Nymburk 4:7 (1:5)

Další zápas krajského přeboru jsme sehráli na domácím hřišti s Nymburkem. Zápas byl od začátku poměrně vyrovnaný, ale na naší straně byla hromada chyb a neplnění zadaných úkolů. Projevilo se to hlavně v dostupování našich hráčů k soupeřovi. Opět jsme jim nechávali příliš prostoru na zpracování a rozehrání a žádná osobní obrana, natož pak souboj. V prvním poločase jsme začali lépe hrát až po obdržení třech gólů, které byly dost laciné. Velká nedůslednost v brance a obraně!

Do druhého poločasu jsme vstoupili jako úplně jiný tým. Na hřišti to bylo vyrovnané a fotbalové. Dokonce jsme byli i kolikrát výrazně lepší. Škoda toho prvního poločasu, protože jsme měli na to sehrát tohle utkání na vítězství nebo alespoň remízu!

Sestava: Frýdl(G), Vlastník, Horák, Šoltés, Jirmus, Beňo, Buzalka, Dvořák, Schoř, Fabián, Harantová, Bolek, Hykš

Naše góly: 2x Horák, 2x Harantová