Žáci U13
15/09/2019

FK Pšovka Mělník – SK Slavia Jesenice 6:2 (2:1)

Do sobotního zápasu jsme nastoupili připraveni vyhrát.  Ale začátek se nám moc nepovedl a nakopl nás až gól, který jsme obdrželi v 15. minutě. Předtím to byla taková drbárna a byli jsme rozhozeni, ale pak jsme se srovnali a začalo nám to jít. Obrana dobře pracovala a dařil se nám přechod do útočného pásma. To vyústilo ve 20. minutě ve vyrovnání a těsně před koncem poločasu jsme šli do vedení. Po přestávce jsme pokračovali ve stejném tempu a tlak na soupeře jsme ještě zvýšili. Po dvou rychlých gólech jsme v 54. minutě zvyšovali už na 5:1. Soupeři se sice hned v 55. minutě podařilo snížit, ale z jeho strany to bylo vše. V závěru jsme přidali ještě jeden gól a mohli jsme zaslouženě slavit další výhru.

Zápas to byl pěkný, bojovný a atraktivní. Vytvořili jsme si i spousty gólových šancí, které jsme ovšem nedokázali proměnit a klidně to mohlo být na konci s dvouciferným skóre v náš prospěch. Šetříme si to na další zápasy 🙂

Sestava: Kubečka (G), Horák, Müller (C), Šplíchal, Šoltés, Beňo, Kamínek, Hrubý, Víťovský, Ráček Najman, Bolek, Harantová, Zatloukal

Naše góly: Harantová 3x, Najman 2x, Zatloukal