Žáci U13
31/08/2020

FK Pšovka Mělník – SK Slavia Jesenice 8:0 (4:0)

Přeložený zápas se Slávií Jesenice jsme v neděli odehráli na hřišti v Hoříně. Po sobotním debaklu s Čelákovicemi jsme byli dost nervózní. Trochu jistoty do nás vlil tým starších žáků, kteří v zápase hraném před námi dokázali tým Slávie porazit. A při rozcvičování jsme si na soupeře již začali plně věřit.

A od první minuty zápasu jsme byli jednoznačně lepší tým. Pěkné kombinace, rychlost, důslednost, to vše vedlo k tomu, že již ve 12. minutě jsme vedli 3:0. Na závěr poločasu jsme přidali čtvrtý gól a do šatny jsme odcházeli spokojeni. Po přestávce jsme pak během tří minut nasázeli další tři góly a bylo rozhodnuto. Po zbytek zápasu jsme již měli hřiště plně pod kontrolou a i přes pár drobných chyb jsme soupeře do ničeho nepustili. Měli jsme i velké až stoprocentní šance, ale naše věčná slabost v zakončení jeden na jednoho soupeře uchránila od dalšího přídělu gólů 🙂🙂🙂

Celkově tedy velmi povedený a pohledný zápas, který nás doufám pozitivně nakopl do dalších utkání 🙂🙂🙂

Sestava: Frýdl(G), Vlastník, Horák, Šoltés, Jirmus, Buzalka, Vašek, Walter, Harantová, Bolek, Hykš, Najman, Zatloukal

Naše góly: Vašek, Harantová, 2x Bolek, 4x Zatloukal