Žáci U13
12/09/2019

FK Pšovka Mělník – Sportovní sdružení Ostrá 3:4 (1:2)

Zápas s Ostrou jsme od první minuty začali velmi aktivně a bojovně. Šly nám kombinace, přihrávky a dobře jsme hráče soupeře dostupovali. Soupeř byl ovšem rychlejší, což nám dělalo problémy. Nicméně tlak, který jsme vyvinuli, vyústil ve 20. minutě vstřelením gólu a vedením na 1:0! Bohužel ve 24. minutě jsme si nechali utéct soupeře, který šel sám na brankáře a vyrovnal. Těsně před přestávkou šel soupeř do vedení. Po přestávce jsme v bojovnosti nepolevili a všichni hráči se snažili. Bohužel nám nešlo zakončování. Soupeř ve 38. minutě zvýšil už na rozdíl dvou gólů. Nesrazilo nás to a neustále jsme se snažili a ve 45. minutě jsme snížili, ale bohužel hned za tři minuty to zase bylo o dva góly. V posledních deseti minutách jsme vytvořili tlak, ale už to stačilo jen na snížení. Před brankou soupeře nám chybělo trochu štěstíčka, ale před naší brankou jsme to štěstí naopak někdy fakt měli.

Bylo to rychlé a bojovné utkání a hráči do toho dali všechno. Remíza by byla spravedlivější, ale tak to je a v dalším zápase se pokusíme o lepší výsledek.

Sestava: Frýdl (G), Horák, Müller (C), Šplíchal, Šoltés, Kamínek, Ulrich, Víťovský, Ráček, Beňo, Harantová, Najman, Bolek, Hrubý, Zatloukal

Naše góly: Zatloukal, Harantová, Kamínek