Žáci U13
08/10/2019

FK Pšovka Mělník – TJ Kunice 4:4 (1:1)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně s bojovností a s cílem odčinit minulý zápas, který se nám nepovedl. Od první minuty jsme do toho dali vše a snažili se soupeře, který byl po většinu zápasu lepší, dostat pod tlak. To se nám víceméně dařilo i přesto, že na začátku nám trochu hořela obrana. Po pár minutách se to srovnalo a začalo to být vyrovnané. Soupeř líp kombinoval, ale včasným dostupováním a tlakem jsme ho donutili k chybám, které se nám ale ne vždy dařilo využít a míč podržet a vytvořit si nějakou šanci. Mnohokrát to bylo jen odevzdání míče soupeři, který tak měl další příležitosti k ohrožení naší branky. Přesto se nám povedlo ve 14. minutě vstřelit vedoucí gól. Bohužel se nám nepovedlo skóre do konce poločasu navýšit a minutu před koncem soupeř, po závaru před brankou, vyrovnal. Po přestávce jsme se aktivním přístupem celého týmu dostali ve 36. minutě opět do vedení. Dlouho nám to nevydrželo a soupeř po třech minutách z dálky vyrovnal. Ve 44. minutě se soupeř ujal vedení po nařízené penaltě. Hrálo se rychle na obě strany a měli jsme i štěstí, když soupeř dvakrát nastřelil tyč naší branky. Přesto jsme v 50. minutě vyrovnali. V 53. minutě šel soupeř opět do vedení střelou z dálky. Vypadalo to, že už to soupeř ubrání. Nedařilo se nám dostat se na dostřel soupeřovy branky, ale nevzdávali jsme to! Bojovali jsme jako tým do poslední minuty a posledním útokem před koncem zápasu jsme dokázali vyrovnat na konečný stav 4:4!

Super zápas, plné nasazení od všech hráčů. Pokud bychom měli takovýto přístup ke všem zápasům, můžeme udělat další dobré výsledky!

Sestava: Dvořák (G), Horák, Müller (C), Šoltés, Skřipský, Ulrich, Kamínek (C), Hrubý, Bolek, Harantová, Zatloukal

Naše góly: 2x Zatloukal, Harantová, Skřipský