Žáci U13
07/09/2020

FK Pšovka Mělník – TJ Sokol Tišice 7:0 (5:0)

První zápas okresního přeboru jsme sehráli dopoledne na domácím hřišti s Tišicemi za hezkého nedělního počasí. Výsledek napovídá, že jsme měli jasnou převahu. Výsledkově určitě a mohlo být i mnohem větší skóre v náš prospěch, protože i u míče jsme byli víc než soupeř, ale fotbalově to dost skřípalo. Do prvního gólu to bylo spíš takové přípravkové škádlení. Furt v chumlu a nakopávané míče do nikam. Po vstřelení gólu jsme se sice trochu uklidnili a o chvíli později přidali další dva, ale pořád to bylo takové nedůrazné a bez nápadu. Vůbec jsme nevyužívali prostor hřiště a neustále jsme to tlačili přes sólo úniky nebo se snažili prostřelit houf protivníka. Nebyl v tom moc systém. V tréninku se na to musíme výrazněji zaměřit.

Ve druhém poločase se naše hra trochu víc zpřesnila a přibylo více nahrávek. Asi to bylo tím, že už se jim moc nechtělo běhat 🙂🙂🙂 Zakončení se nám už moc nedařilo, ale dalo se na to koukat 🙂 Celkově tedy povedený zápas, který naše hráče doufám nakopne do dalších vítězných utkání. Taky pevně věřím ve zlepšení hry, protože teď máme spíš tendenci se horšímu soupeři herně přizpůsobit, než ho přehrávat. Pak se ovšem zbytečně na tom zápase dřeme! 🙂

Sestava: Oršulík(G), Vlastník, Walter, Jirmus, Dostál, Kořenský, Pavlík, Ráček, Sirůček Petr, Skřipský, Fabián, Najmanová

Naše góly: Sirůček, Jirmus, Kořenský, 2x Vlastník, 2x Fabián