Žáci U13
31/10/2021

Nymburk, Kosmonosy, Dolany

FK Pšovka – SK Polaban Nymburk 4:2 (2:0)

Sestava: Oršulík – Vlastník, Nedvěd, Walter, Pavlík, SIrůček Pavel, Kořenský, Vihan (C), Vašek, Tvrdík, Kettner.

Branky: 2x Vašek, Vihan, Tvrdík.

FK Pšovka – SK Kosmonosy 2:0 (1:0)

Sestava: Oršulík – Vlastník (C), Nedvěd, Walter, Pavlík, Sirůček Pavel, Kořenský, Vaňous, Tvrdík, Kettner, Harantová.

Branky: 2x Harantová.

FK Pšovka B – STM Dolany/Nelahozeves 5:1 (3:1)

Sestava: Frýdl – Sirůček Petr, Nedvěd (C), Schoř, Kořenský, Vašek, Vihan, Dostál, Jindráček, Stočes, Dobrovolskij.

Branky: 3x Vašek, Kořenský, Vihan.

Pokud mám něco vyzdvihnout z celého prodlouženého víkendu, tak je to týmový výkon v zápase proti Kosmonosům, kde to bylo takticky velmi dobře zvládnuté. Hlavně se mi líbila soudržnost týmu při bránění, vzájemné zajišťování a rychlé návraty za balón. Což vedlo k tomu, že na Nikouše v bráně nešel za celý zápas snad žádný samostatný únik, soupeř musel střílet z větší dálky. Směrem do útoku jsme hráli jednoduše (ale účelně), často s využitím dlouhého míče na hroťáka nebo na křídla, což byla dobrá varianta vzhledem k vysokému napadání soupeře. V soubojích 1 na 1 jsme se dokázali (hlavně Nikča) prosazovat a dostávat se do šancí, nebo často aspoň míč udržet.

Cíl do dalších týdnů je jasný – přihrávka a převzetí míče (různými způsoby, oběma nohama, správně vzhledem k situaci). Jedná se o naprosto základní činnost, kde je potřeba mít úspěšnost 99 ze 100, a ne aby to byla při každém zpracování loterie, jak to vlastně dopadne 😀 Doporučuji se (aspoň) podívat na videa 89 – 95 z našich dovedností (stálý odkaz na youtube v sekci Týmové informace), v tréninku se to určitě objeví.