Žáci U13
20/09/2020

Ondrášovka cup

Ve čtvrtek odpoledne jsme se na našem hřišti zúčastnili 1. předkola Ondrášovka cupu.

Celkem jsme sehráli pět zápasů, každý s hrací dobou 20 min. První zápas jsme sehráli s TJ Slávia Radonice. Z počátku velmi vyrovnané utkání, bez větších šancí na obou stranách, směřovalo k bezbrankové remíze, ale nakonec jsme ho prohráli díky svoji nedisciplinovanosti v obraně. Druhý zápas jsme sehráli FK Admira Praha a bylo jasně vidět, že se nás prohra v prvním zápase tvrdě podepsala a hráči byli úplně vypnutý a bez zápalu. Soupeř byl hratelný, ale z naší strany absolutně odevzdaný. Prohra. Třetí zápas byl s Football Talent academy a tady nutno říct, že na tohohle soupeře jsme absolutně herně neměli. Třetí prohra v řadě! Čtvrtý zápas konečně nějaké nadšení ze hry a bojovnost. Hráli jsme s SK Český Brod a přesto, že jsme prohrávali, dokázali jsme zápas uhrát alespoň na remízu! Poslední zápas byl s SK Ďáblice a konečně jsme se dočkali výhry!

Pocit z naší hry, ve všech zápasech, byl velmi špatný. Hráči si neplnili základní povinnosti, vše trvalo strašně dlouho, minimum přihrávek, , hrubé chyby v obraně, střely na bránu (dali jsme pouhé tři góly), atd…! Přesto jsme ze šesti týmů obsadili čtvrté místo a nebyl to tedy vyloženě debakl. Nicméně postupovali do dalších bojů jen první dva týmy a tím jsme se tedy s Ondrášovkou rozloučili hned v počátku soutěže 🙂

Sestava: Harantová(G), Horák, Šoltés, Jirmus, Sandu, Beňo, Dvořák, Schoř, Kořenský, Vihan, Pavlík, Bolek, Hykš, Najman, Zatloukal

Naše góly: Zatloukal, Pavlík, Bolek