Žáci U13
14/08/2021

Povedený vstup do nové sezóny

FK Pšovka – AFK Milovice 5:1 (2:0)

Sestava: Frýdl – Vlastník, Nedvěd, Walter, Vihan, Plašil, Vaňous, Vašek, Kořenský, Janíček, Kettner.

Branky: 3x Vašek, Vaňous, Vihan.

V prvním zápase sezóny jsme po nedlouhé přípravě přivítali na domácí půdě nováčka v soutěži AFK Milovice. I když očekávání nebyla veliká (přeci jen tréninků bylo zatím málo, soustředění nás teprve čeká), kluci se úlohy zhostili velmi dobře a potěšili nás i diváky předvedeným výkonem. Navrch jsme měli v osobních soubojích do útoku i do obrany (zvlášť Ondra, Maty (a občas i Méďa) vypadali, že přes ně dneska nikdo neprojde), dařila se slušně i organizace hry (dodržování rozestavení 2-1-3-1 a s tím spojených taktických pokynů). Ale držme se při zemi, prostor pro zlepšení je stále veliký 😀 Z dnešního zápasu se dá vypíchnout např. bránění rohů nebo pohyb útočné čtveřice bez míče (tvoříme hru vlastní aktivitou a pohybem, nebo jenom reagujeme na míč?)

Třešničkou na dortu byly dvě krásně provedené kličky Keťase a Šimiho u levé lajny, kde soupeře poslali v souboji 1 na 1 tzv. „na párek“. Zkrátka je potěšující, když se povede přenést dovednost z tréninku i do utkání 🙂