Žáci U13
09/11/2019

SK Kosmonosy – FK Pšovka Mělník 9:1 (5:0); FK Pšovka Mělník – TJ Sparta Kutná Hora 1:5 (0:4)

Zápas v Kosmonosích měl stejně bídný průběh jako předchozí zápas s Českým Brodem! Nechuť a laxní přístup celého týmu je důvodem nejhorší prohry dosavadní sezóny!

Sestava: Dvořák (G), Horák, Müller (C), Šplíchal, Víťovský, Ulrich, Kamínek, Jaroš, Hrubý, Bolek, Harantová, Najman, Zatloukal

Naše góly: Harantová

_______________________________________________________________________________________________

Domácí zápas s Kutnou Horou jsme sice prohráli, ale přístup hráčů se oproti předchozím dvěma zápasům konečně zlepšil a byl to velmi vyrovnaný zápas. Výsledek sice vypadá z našeho pohledu nepřívětivě, ale hráli jsme proti nejlepšímu týmu, který ještě nepoznal porážku. Byl to velmi bojovný zápas a žádný souboj jsme nevzdali. Pokud bychom s takovýmto přístupem hráli pokaždé, měli bychom mnohem víc vyrovnaných zápasů a tím i více bodů. Škoda!

No snad nás ty neúspěchy nakopnou a poslední dva zápasy podzimní části už zahrajeme v poklidu!

Sestava: Harantová (G), Horák, Müller (C), Šoltés, Šplíchal, Gladiš, Ulrich, Kamínek, Beňo, Hrubý, Bolek, Najman, Zatloukal

Naše góly: Zatloukal