Žáci U13
27/09/2019

SK Polaban Nymburk – FK Pšovka Mělník 9:2 (5:0)

Zápas s Nymburkem se nám vůbec nepovedl. Nejen výsledkově, ale hlavně herně. Nedařilo se nám nic, ale hlavně jsme nefungovali jako tým a to byl hlavní problém celého utkání. V prvním poločase si každý hrál na svém písečku a neustále chtěli přecházet individuálně přes výborně hrající hráče Nymburka. Místo aby přihrávka směřovala na někoho ze spoluhráčů, který byl volný, řešili jsme to zbytečnými kličkami. Když už přihrávka přišla, tak většinou pozdě na již obsazeného hráče nebo byla nepřesná a byla to ztráta, která okamžitě hrozila protiútokem. Ten se nám téměř nedařilo pokrýt, protože hráči Nymburka hráli jednoduše a přesně na první dotek. Ve druhém poločase se to sice trochu zlepšilo, ale pořád to bylo marné. Aspoň se nám ke konci podařilo vstřelit dva góly a tím jsme náš špatný výkon alespoň trochu zkorigovali.

Hráči v tomhle zápase byli myšlenkami evidentně mimo, bez fotbalového myšlení a po pár minutách hry už víceméně rezignovali, že by se mohli snažit udělat dobrý výsledek. No vinobraní a kolotoče, to s psychikou zamává 🙂

Sestava: Kubečka (G), Horák, Šplíchal, Šoltés, Beňo, Jaroš, Ulrich, Kamínek (C), Hrubý, Víťovský, Bolek, Harantová, Zatloukal

Naše góly: Ulrich, Zatloukal