Žáci U13
14/10/2019

SK UNION Čelákovice – FK Pšovka Mělník 3:3 (1:2)

Za pěkného počasí jsme odehráli další atraktivní zápas, který se nám vcelku povedl. Od začátku jsme do zápasu vstoupili velmi bojovně a celý první poločas jsme byli lepší a hru jsme kontrolovali. Vycházely nám přihrávky a kombinace. Soupeři jsme příliš nedávali příležitost přejít do našeho obraného pásma a ohrozit naši branku. V 15. minutě jsme šli zaslouženě do vedení a ve 21. minutě jsme již zvyšovali na 0:2. Hráli jsme uvolněně a dobře. Soupeři se sice ve 28. minutě podařilo snížit, ale poločas už jsme v klidu dohráli. Bohužel do druhého poločasu jsme nevstoupili moc dobře. Soupeř se výrazně zlepšil a naši hráči přestali hrát! Jako by nás opustila bojovnost. Začali jsme to opět drbat a bylo to celé takové bez náboje. Soupeř toho samozřejmě využil a za čtvrt hodiny skóre otočil ve svůj prospěch na 3:2. Teprve potom jsme se probudili a začali znovu hrát. A ve 49. minutě jsme po boji vyrovnali. Do konce zápasu to pak bylo velmi vyrovnané utkání, spousta šancí na obou stranách a plné nasazení.

Celkově pěkný zápas a remíza byla spravedlivá pro obě strany!

Sestava: Kubečka(G), Horák, Müller (C), Šoltés, Šplíchal, Ulrich, Kamínek (C), Víťovský, Bolek, Harantová, Hrubý, Najman

Naše góly: 2x Hrubý, Kamínek