Žáci U13
30/08/2020

SK UNION Čelákovice – FK Pšovka Mělník 8:1 (3:1)

První zápas sezóny, na který jsme přijeli nabuzeni a plni odhodlání vybojovat první body. Bohužel se to vůbec nepovedlo!

První poločas byl z naší strany bojovný a se soupeřem vyrovnaný. V prvních minutách hry jsme mohli jít do vedení, protože jsme kopali penaltu. Nedali jsme a v 10. minutě šli do vedení domácí. Kluky to nezlomilo a snažili se vyrovnat. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou, ale nám chybělo zakončení. Ani inkasování druhého gólu ve 24. minutě nás nezlomilo  a o čtyři minuty později jsme snížili. Bohužel těsně před koncem jsme opět inkasovali!

Do druhého poločasu jsme chtěli vlítnout ještě razantněji než v prvním poločase a co nejrychleji snížit a vyrovnat. Soupeř byl proti a hned po rozehrání nám vstřelil čtvrtý gól. Naši hráči vůbec nereagovali na to, že se hraje! Hrubá chyba celého týmu, která jimi otřásla, a i díky tomu jsme za necelou minutu dostali pátý gól! To byl konec a hráči se sesypali. Domácí začali hrát uvolněně a postupně přidali další tři góly, které padly po hrubých chybách. Tím, že domácí už nehráli naplno, nám umožnili se i párkrát dostat do vyloženě gólových šancí. Zakončení ovšem tragédie!

Nedá se nic dělat, musíme tenhle zápas hodit za hlavu a věřím, že následující zápas bude z naší strany jednoznačně lepší!

Sestava: Frýdl(G), Beňo, Vlastník, Šoltés, Schoř, Vihan, Dostál, Harantová, Bolek, Hykš, Najman, Oršulík

Naše góly: Bolek