Žáci U13
28/08/2019

SK Zeleneč – FK Pšovka Mělník 9:3 (4:2)

Vzhledem k tomu, že pro většinu týmu to byl první zápas na téhle velikosti hřiště, to byl poměrně „dobrý“ zápas. První poločas byl vcelku vyrovnaný a kluci bojovali i přesto, že jsme prohrávali krátce po začátku zápasu. Hráli jsme zodpovědně a jako tým. Prohrávali jsme 3:0, pak jsme snížili, ale vzápětí to bylo zase o tři góly.

Ve druhé půli jsme se dotáhli na rozdíl jednoho gólu a pak nám bohužel došly síly a kluci byli rozhození. Hlavně obrana nestíhala a byl to trochu chaos. Nedařil se nám přechod a vše jsme řešili na poslední chvíli a zbytečně složitě. Dlouhé a rázné přihrávky nám moc nešly, stejně jako první dotek s míčem. Na tyto dovednosti se musíme zaměřit!

Sestava: Dvořák (G), Horák, Šoltés, Harantová, Beňo, Kamínek (C), Ulrich, Jaroš, Najman, Bolek, Zatloukal

Branky: 23., 40., 44. a 46. Kynkal, 8. Altner, 11. Káninský, 21. Novotný, 37. Šrůtek, 55. Krejčí – 18. a 35. Kamínek, 29. Najman