Žáci U13
25/08/2020

Soustředění mladších a starších žáků Vrchlabí 20. – 23. 8. 2020

Soustředění mladších žáků proběhlo společně se staršími žáky minulý týden ve Vrchlabí. Ubytování s plnou penzí jsme měli v chatičkách na Holiday park Liščí farma a trénovali jsme v krásném areálu místního fotbalového klubu.
Tréninkové jednotky byly výživné a pěvně doufáme, že splnily svůj účel. Všechny hráče musíme pochválit, protože i přes úmorné vedro si všichni vedli skvěle (až na pár zaskřípání 🙂). Hřiště a zázemí, kde jsme trénovali, bylo super a s perfektním servisem.
Čas mimo tréninky jsme trávili na Liščí farmě, kde jsme se mohli bavit i jinými činnostmi, třeba bazén, trampolína, ping pong, disco, kanadská noc 🙂, ….
Do našich týmů, přibylo spoustu nových hráčů, z nichž se někteří soustředění také zúčastnili. Tak jsme rádi, že jsme je mohli již před začátkem sezóny všichni lépe poznat.
Myslím, že to tedy velmi povedená akce, která se obešla bez újmy na těle i na duchu a do prvních zápasů nás nabila týmovým duchem 🙂🙂🙂