Žáci U13

Branky:  Bentsa
FK Pšovka Mělník  –  Sportovní klub Roudnice nad Labem  0 : 3

Hodnocení trenéra Jirky:

Žádný zázrak v podobě postupu do dalšího kola se nekonal. Ve druhém předkole POHÁRU MLÁDEŽE FAČR jsme obsadili se ziskem tří bodů poslední šesté  místo, v konkurenci převážně ligových týmů (Baník Most-Souš, Neratovice-Byškovice, Roudnice). Dále Junior Teplice (Krajský přebor Ústeckého kraje), Zákolany (1. A třída).

Když to shrnu a nebudu hodnotit jednotlivě všechny zápasy, kupili jsme spousty individuálních chyb, hlavně v naší rozehrávce. Což  bylo dáno také  kvalitními soupeři,  kteří byli hodně aktivní a rozehrávku nám tím dost ztěžovali. Klukům se ovšem nedala upřít snaha hrát dál, i když  byl zápas  výsledkově ztracený. Jsem rád, že to kluci nezabalili a turnaj důstojně dohráli. Byly tam i mače dost napínavé,  jako třeba  s Neratovicemi, kdy jsme dokonce vedli (2:1) a příznivý výsledek v podobě bodu drželi do poslední minuty, kdy to soupeř překlopil na svojí stranu (3:2) ;(. Jediné tři body jsme získali se Zákolany nejtěsnějším možným rozdílem (1:0). Doslova vydřené tři body :)). Byly tam emoce (zklamání respektive radost z vítězství) a tak to má být v každém zápase.