Žáci U13
18/03/2022

U13B: přátelské zápasy

FK Pšovka B – FC Sokol Ovčáry 9:4

Sestava: Dobrovolskij, Roudnický – Januška, Paděla(C), Sebella, Janíček, Schoř, Kettner, Plašil, Stočes, Jindráček., Frýdl.

Branky: 3x Stočes, 2x Plašil, 2x Jindráček, Schoř, Roudnický.

FK Pšovka U13 B – FK Pšovka U11 A 9:7 (2:6, 4:0, 3:1)

Sestava: Roudnický, Oršulík – Sebella, Paděla, Januška, Kettner, Nedvěd, Plašil (C), Schoř, Jindráček, Stočes.

Branky: nevím

V paměti mám živě zápas se starší přípravkou, tak budu hodnotit ten. Začátek byl naprosto tragický, nedali jsme si dvě nahrávky v řadě, odevzdávali míče v rozehrávce, a co víc, ani jsme nedokázali v té chumlované mladší soupeře přetlačit a ukopat. Hrůza. Ve zbytku zápasu se naštěstí náš výkon zlepšoval, čemuž výrazně přispěla Nikoušova rozehrávka. Dokázali jsme lépe využít dlouhé míče při vysokém napadání soupeře a jednodušeji se dostávat do nebezpečných pozic. Chceme, aby nám některé věci fungovali automaticky, jako např. že když vidím spoluhráče v lepší pozici, tak mu nahraju okamžitě, ideálně z jednoho doteku, a ne po třívetřinovém přemýšlení a návratu celé obrany.

Hráč zápasu jednoznačně Pláša, který se dokázal z pozice střeďáka pokrýt skoro celé hřiště, byl aktivní v rozehrávce a spoustu míčů díky svému důrazu vybojoval. Kromě toho se dařilo i s balonem – několikrát přenesení hry prudkou přízemní nahrávkou a krásný gól po přehození obránce. Kromě toho se mi líbila hra Andyho, který hrál v maximálním tempu a svými náběhy po pravé lajně si často říkal o balon.