Žáci U13
06/03/2022

ZL: U13 vs TJ AERO Odolena Voda + souhrn

FK Pšovka – TJ AERO Odolena Voda 1:0 (0:0)

Sestava: Oršulík – Kettner, Harantová, Paděla, Nedvěd, Walter, Vaňous, Plašil, Tvrdík, Vašek.

Branka: Tvrdík.

Další ze série vyrovnaných zápasů, kdy jsme přežili několik vyložených šance soupeře, hlavně díky brankářskému výkonu Nikouše. Hodně jsme se v uplynulém týdnu zaměřovali na kombinaci a rozehrávku. Každopádně to vypadá, že spíš než ve schopnostech je to o tom nebát se a věřit si. Hlavně ve druhé půli se nám dařilo zapojit Nikouše více do hry a několikrát jsme se úplně jednoduše po pár náhravkách dostali na střeďáka a dále do útoku. Také Kubajs si z hrotu sbíhal pro míče a hrozně jednoduše rozehrával ze dvou doteků na křídlo. Tak teď už jenom chtít, abychom to dělali vždy, okamžitě a bez přemýšlení, protože jinou cestu k úspěchu nevidím.

Pochvalu mám ještě pro Tádu, který se dokázal několikrát pěkně vymotat ze složité situace. Zdá se, že naše ballmastery zanechává následky 🙂 A samozřejmě pro Tvrďase, který 10 minut před koncem „zavřel“ zadní tyč a z 12 centimetrů se nemýlil 😀

Celkově jsme zimní ligu zakončili na prvním místě s 5 výhrami z 5 zápasů…což je až s podivem, protože 4 zápasy byly extrémně vyrované a opravdu jenom velká vůle vyhrát přiklonila výsledek na naši stranu. Do zimní ligy se zapojilo 21 kluků, kteří se různě prostřídali podle toho, jak jim nemoci a zranění dovolily přes zimu trénovat. Takže velký pohár, který jsme dnes obdrželi, patří samozřejmě celému týmu. Doufám, že na jaře se budeme scházet na tréninky v hojnějším počtu, abychom odehráli se ctí krajský i okresní přebor. A taky že vítezství dodá klukům další motivaci makat na sobě jak na tréninku, tak doma.