Žáci U15
18/09/2020

FC Mělník – FK Pšovka Mělník 1:4 (1:2)

Ve středu 2.9. jsme odehráli derby proti nedalekému soupeři FC Mělník. Do zápasu jsme jako proti Jesenici nevstoupili dobře a stejně jako proti Jesenici jsme inkasovali hned na začátku utkání. Nepřesnost v rozehrávce vedlo k rychlým protiútokům soupeře. Naštěstí nás podržela v bráně Nikola Harantová několika skvělými zákroky. Během druhé poloviny prvního poločasu jsme ale začali hrát naší hru a stali jsme se lepším týmem v zápasu a do konce poločasu se nám podařilo vývoj zápasu otočit. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně, ale bohužel se nám nedařilo navýšit vedení. To vše díky pravidelné rotaci hráčů na kterou nedokázal soupeř odpovědět. Ke konci zápasu se nám podařilo vsítit dva pěkné góly, čímž jsme soupeře srazili na kolena.

Po závěrečném hvizdu sudího jsme si tak připsali druhou výhru v této sezóně.

Sestava: Harantová – Kamínek, Jambor, Jirmus, Juhász – Sáblík, Hrubý, Havlín, Suchý, Roudnický – Šplíchal (Müller, Svoboda, Jiránek, Ulrich, Bolek, Zatloukal, Patera)

Branky: 2x Šplíchal, 2x Suchý