Žáci U15
03/09/2019

FK Pšovka Mělník : FC Mělník 4:5 (2:4)

Do utkání jsme vstoupili stejným způsobem jako do druhého poločasu se Zelenčí. Než jsme se stačili rozkoukat, tak jsme ve 2.minutě utkání prohrávali 0:1. Následně v 7 minutě jsme měli vyloženou šanci. Odražený míč od hostujícího brankáře se dostal na malé vápno k dobíhajícímu T. Jirmusovi, který vysoko přestřelil branku. Jak se říká, nedáš, dostaneš. Z následného rychlého protiútoku jsme inkasovali podruhé. Další minuty utkání byly vyrovnané a z rohového kopu a přesné hlavičce M. Horáka jsme v 17. minutě snížili na 1:2. Ve 28. minutě hosté po naší nedůslednosti v obraně přidali další branku a odskočili opět o dvě branky na 1:3. O minutu později opět po rohovém kopu se prosadil M. Horák a přesnou ranou k pravé tyči hostujícího brankáře snížil na 2:3. Poslední slovo v první půli si vzali opět hosté, kdy ve 30.minutě vstřelili 4 branku a odskočili na 2:4. V kabině domácích byla na hráčích  v poločase vidět skleslá nálada a trenéři měli co vysvětlovat, protože pokyny, které jsme si před utkáním řekli jsme vůbec neplnili. Řekli jsme si, že ještě není konec a budeme bojovat o slušný výsledek. Začátek druhého poločasu nás opět nachytal v nedbalkách. Již po 50. vteřinách druhé půle jsme opět inkasovali a rázem to bylo 2:5. Pak jsme teprve začali soupeře mírně přehrávat. V 54. minutě M. Novotný napřáhl s poza velkého vápna a střelou pod břevno snížil na 3:5. V 65.minutě jsme kopali pokutový kop, který bezpečně proměnil jeden z nejlépe hrajících hráčů M. Horák a tím v utkání zkompletoval hattrick a snížil na 4:5. Do konce utkání jsme měli ještě několik šancí, ale vyrovnat se již nepodařilo. Do dalších utkání musíme zlepšit koncentraci při nástupu do jednotlivých poločasů a více střílet na branku. Druhý poločas byl z naší strany již lepší a bojovnější, na hráčích bylo vidět, že prohrát nechtějí….

Sestava : Zíta (Kroulík) – Dušek, Horák, Vlastník, Harant – Sochor, Vítovský, Maurer, Jirmus – Vihan, Novotný (C) (Nikl, Jambor, Vavrek)