Žáci U15
31/10/2019

FK PŠOVKA MĚLNÍK : SK Český Brod 2:0 (2:0)

Tentokrát jsme do utkání vstoupili velmi dobře a již v 7 minutě jsme vedli po přesné střele L. Maurera 1:0. Naši hráči byli od začátku utkání lepším týmem, vytvářeli si šance, ale ne a ne vstřelit druhý gól. To se nám povedlo až ve 35 minutě, kdy po krásně zahraném rohovém kopu skóroval z malého vápna opět L. Maurer a byl to takzvaný gól do šatny. V poločase jsme hráče nabádali, aby pokračovali v tomto duchu a zahráli si fotbal a přidali ještě nějaký ten gól. Ihned po přestávce jsme si ovšem zadělali na pořádný problém. Ve 46 minutě dostal zbytečnou žlutou kartu za držení soupeře L. Maurer. Ve 48 minutě L. Maurer dobíhal dlouhý balón, kde proti vyběhl hostující brankář, který se dostal až před velké vápno, kde skluzem dlouhý balón odehrál do pole. Dobíhající L. Maurer ve snaze doběhnout balón a na velmi skluzkém terénu se již nestačil hostujícímu brankáři vyhnout a v té rychlosti o něho škrtnul. Rozhodčí tento zákrok posoudil velmi přísně a Lukášovi udělil červenou kartu. Po tomto vyloučení se stal z fotbalu spíše boj. Dvoubrankové vedení jsme si již ale pohlídali a soupeře za celé utkání nepustili do žádné střely na branku.

Sestava : Zíta – Sochor, Horák, Vlastník, Harant – Nikl, Vítovský, Novotný ©, Bárta – Páko, Maurer ( Jirmus, Vavrek, Roudnický)

B : L. Maurer 2x