Žáci U15
18/09/2020

FK Pšovka Mělník – SK POLABAN Nymburk 0:5 (0:2)

V sobotu 5.9. jsme odehráli na domácím hřišti další mistrovské utkání proti kvalitně připravenému soupeři z Nymburka. Začátek utkání byl vyrovnaný, bohužel jsme po chybě v obraně inkasovali první gól. Další vývoj zápasu byl obdobný, tedy poměrně vyrovnaný s mírnou převahou hostujícího týmu. Bohužel jsme několik minut před koncem prvního poločasu dostali druhý gól a nepodařilo se nám proměnit 100% šanci těsně před koncem poločasu. V druhém poločasu jsme se snažili ze všech sil vsítit gól, což se nám bohužel nepodařilo a soupeř přidal další gól, což pro nás bylo velmi demotivující a ke konci zápasu jsme inkasovali další dvě branky. Nezbylo nám tedy nic jiného, než soupeři z Nymburka pogratulovat, který nás předčil především v efektivitě a fyzické připravenosti.

Sestava: Harantová – Kamínek, Jambor, Jirmus T., Juhász – Svoboda, Hrubý, Havlín, Suchý, Roudnický – Šplíchal (Sáblík, Patera, Bolek, Jirmus P.)