Žáci U15
18/09/2020

FK Pšovka Mělník – SK Slavia Jesenice 6:4 (3:2)

Druhé mistrovské utkání jsme odehráli 30.8., tedy hned druhý den po nevydařeném prvním kole v Čelákovicích. Důvod dvoukola na úvod sezóny bylo soustředění a zápas se odehrál v nedalekém Hoříně. Kluci se oklepali ze zápasu v Čelákovicích a vyšlápli si proti soupeři z Jesenice. Zápas se ovšem nevyvíjel jednoduše, hned ve 4. minutě jsme inkasovali gól. Naštěstí se nám podařilo záhy vyrovnat a postupně vývoj zápasu otočit. To vše především díky rychlé rozehrávce na krátko a pěkné kombinační hře po stranách hřiště. Ve 23. minutě jsme vedli už 3:1, bohužel soupeři se podařilo těsně před poločasem korigovat na 3:2. Do druhého poločasu jsme ovšem na soupeře rychle nastoupili a v 52. minutě jsme byli ve vedení už 6:2. Soupeř k závěru zápasu pouze korigoval na 6:4 a my jsme si mohli připsat první tři body v této sezóně.

Sestava: Harantová – Kamínek, Jambor, Müller, Juhász – Sáblík, Hrubý, Roudnický, Suchý, Jirmus T. – Šplíchal (Bolek, Jirmus P., Svoboda, Patera)

Branky: 2x Šplíchal, 2x Roudnický, Jambor, Bolek