Žáci U15
20/09/2019

FK Pšovka Mělník : Sportovní sdružení Ostrá 3:1 (1:1)

Po velmi povedeném a zodpovědném výkonu v Poděbradech jsme se těšili na další středeční utkání, které jsme odehráli na domácí půdě s Ostrou. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a již ve 3. minutě jsme se ujali vedení brankou P. Sochora. V tuto chvíli nic nenasvědčovalo tomu, jak bude utkání v následujících minutách vypadat. Po vstřelené brance jsme přestali hrát kombinačně, vytratil se pohyb a všichni jsme začali hrát sami na sebe a probíjet se přes tři, čtyři hráče soupeře. Taková hra nemůže vést k úspěchu, ale ke strachování se o výsledek. Po naší chybě, která byla způsobena nepřesnou rozehrávkou a následném sólování přes více hráčů soupeře došlo ke ztrátě míče. Soupeř naší chybu využil a zcela volný hostující hráč, který dostal přihrávku na hranici velkého vápna se při střele na naší branku nemýlil a vyrovnal v 15.minutě na 1:1. Dále hra pokračovala ve stejném duchu až do konce poločasu. Po přestávce jsme měli více ze hry, ale fotbal to byl žalostný. Chyběl nám pohyb, nabídka na přihrávku, zakončení atd. V 59. minutě se do samostatné akce pustil L. Maurer, který se probil až před brankáře hostí a zvýšil na 2:1. V poslední minutě utkání ještě na 3:1 zvýšil P. Sochor.

Sestava : Zíta – Dušek, Maurer, Vlastník, Harant – Sochor, Horák, Novotný ©, Jirmus – Bárta, Nikl (Vihan, Vavrek, Roudnický, Vítovský)

B : Sochor 2x, Maurer