Žáci U15
10/10/2019

FK Pšovka Mělník : TJ Kunice 2:3 (2:0)

Na velmi podmáčeném terénu a za podzimního počasí jsme do utkání vstoupili odvážně a již v 1. minutě jsme měli zahrávat pokutový kop. Rozhodčí utkání, ale nedovolený zákrok na L. Maurera posoudil, že se jednalo o faul před vápnem. Trestný kop zahrál L. Maurer, ale jen do rukou připraveného brankáře hostí. V 6. minutě se již skóre měnilo, po samostatném průniku mezi dva obránce se pustil L. Maurer a přesnou střelou k tyči otevřel skóre utkání 1:0. Ve 13. minutě se po standartní situaci odrazil míč k P. Sochorovi a ten pohotově zvýšil na 2:0. V tomto průběhu utkání jsme byli lepším týmem na hřišti. Zlom nastal ve 22. minutě po zranění L. Maurera, který musel po nevybíravém zákroku jednoho z hostujících obránců z utkání odstoupit. Tento moment byl pro vývoj utkání klíčový. Lukáš v tomto utkání nastoupil na hrotu a obráncům hostů celkem solidně zatápěl. Do poločasu jsme podali celkem slušný výkon. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem pokračovat ve hře z prvního poločasu. Bohužel jsme si nepohlídali začátek druhé půle a v 38. minutě po naší chybě jsme soupeře posadili na koně a dovolili jim snížit na 2:1. Od této chvíle byli na hřišti lepší hosté. Lépe kombinovali a jejich snaha na otočení výsledku byla patrná. Dostali jsme se pod tlak hráčů Kunic, z čehož vyplynuly další chyby v naší defenzívě. Po jednom zákroku našeho obránce se na nás kopala ve 44. minutě penalta, kterou hostující hráč s přehledem proměnil. Vývojem utkání jsme byli tak zaskočeni, že jsme se do konce utkání již na nic nezmohli, naopak soupeř využil naší velmi špatné hry ve druhém poločase a v 61. vstřelil rozhodující branku utkáni. Nutno podotknout, že za druhý poločas jsme si lepší konečný výsledek nezasloužili.

Sestava : Kroulík – Zíta, Horák, Vlastník, Harant – Vavrek, Vítovský, Novotný (C), Bárta – Maurer, Sochor (Vihan, Jirmus, Nikl)

Branky : Maurer, Sochor