Žáci U15
22/09/2022

Lysá/Ostrá – FK PŠOVKA MĚLNÍK 0:5 (0:2)

Ve středu 21.9. jsme vyrazili na zápas do Lysé nad Labem.

Do zápasu jsme vstoupili plní odhodlání jednak prodloužit vítěznou sérii a taky konečně Lysou porazit (loni dvě remízy).  To se nám povedlo výtečně 🙂

Naše hra byla velmi dobrá a měli jsme jasnou převahu. Snad jen na začátku prvního poločasu to bylo takové nervózní a trochu uspěchané. Chybky hlavně při finální přihrávce. Pak jsme hru ale zpřesnili, konečně jsme plně využívali křídla a měli jsme rychlé přechody k soupeřově brance. I osobní souboje se zlepšili a dokázali jsme míč udržet nebo získat. Výsledek sice mluví jednoznačně pro nás, ale soupeř nebyl špatný a svými kombinacemi nám několik horkých chvilek taky dokázal uštědřit. Po prvním gólu jsme se uklidnili a měli to stále víc pod kontrolou. Druhý poločas pak byla hra převážně na straně soupeře. To ovšem několikrát vedlo k chybě v obraně, kdy nám utekl jejich útočník a šel sám na brankáře. Naštěstí jsme to vždy včas a rychle dokázali napravit. Na to si musíme dát pozor, protože kdyby to byl někdo rychlejší, nemuselo by se nám to vyplatit!

Celkově náš asi nejlepší zápas, a to hlavně díky přístupu všech hráčů. Byla tam bojovnost, nasazení, rychlost, mluvení, podpora spoluhráčů. Nikdo to neflákal, neodchodil, nenadával. Takhle by to mělo vypadat na každém zápase 👍👍👍

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Václav Šoltés👍

Sestava: Vrňák (B), Brabec, Horák, Kořenský, Sirůček, Šoltés, Bolek (K), Vaňous, Jirmus, Vlastník, Novák, Vašek, Vihan, Pavlík, Frýdl

Naše góly: Šoltés⚽, Vihan⚽, Vaňous⚽, Frýdl⚽, Sirůček⚽