Žáci U15
18/09/2020

SK Benátky nad Jizerou – FK Pšovka Mělník 1:1 (0:1)

V sobotu 12.9. jsme vycestovali do Benátek nad Jizerou. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a díky organizované obraně jsme soupeře do ničeho nepouštěli. Ani my jsme ovšem neměli moc šancí a zápas byl spíše bojem o střed hřiště. Naštěstí se nám podařilo vsítit pěkný gól z přímého kopu, který zahrával Lukáš Suchý. Do konce poločasu se už nic moc podstatného nestalo a do šaten jsme odcházeli za příznivého skóre. Po změně stran jsme přidali aktivitu v útočné fázi a vytvořili si několik šancí. Jedna z nich vyvrcholila až v penaltu, kterou jsme bohužel neproměnili. Nadále jsme však pokračovali aktivní hře směrem dopředu, což pramenilo k druhému pokutovému kopu. Ani ten se nám ovšem nepodařilo proměnit. Nadále jsme pokračovali, bohužel díky naší nedisciplinovanosti jsme si nechali rozpadnout obranu a několik minut před koncem utkání jsme inkasovali vyrovnávající branku na 1:1. Na tu jsme už nedokázali odpovědět a zápas tak skončil smírně remízou.

Sestava: Harantová – Kamínek, Jambor, Jirmus, Juhász – Sáblík, Hrubý, Roudnický, Suchý, Svoboda – Šplíchal (Patera, Sandu, Zatloukal, Bolek, Dvořák)

Branky: Suchý