Žáci U15
10/10/2019

SK Polaban Nymburk : FK Pšovka Mělník 5:2 (3:1)

V zápase jsme nezachytili úvod utkání a již v 5. minutě jsme prohrávali 1:0. Domácí byli více na míči, ale přesto se nám podařilo v 15. minutě po předešlé standartní situaci vyrovnat na 1:1. Gólová radost trvala pouze 1 minutu. Po hrubé chybě v rozehrávce našich obránců jsme nabídli šanci domácím útočníkům, kteří nezaváhali a zvýšili na 2:1. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. Ve 49. minutě se opět prosadili domácí a zvýšili na 4:1. V 53. minutě po samostatné akci M. Novotný snížil na 4:2. V 60.minutě ještě domácí přidali branku z pokutového kopu. Domácí byli v utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

Sestava : Zíta – Vítovský, Maurer, Vlastník, Harant – Sochor, Novotný (C), Horák, Jirmus – Nikl, Bárta ( Vavrek, Jambor, Vihan)

Branky : Horák, Novotný