Žáci U15
31/10/2019

SK Union Čelákovice : FK PŠOVKA MĚLNÍK 3:0 (3:0)

Utkání jsme nezačali vůbec dobře. Již v 5 minutě udělal náš obránce M. Harant hodně hloupý faul uvnitř pokutového území a rozhodčí ani vteřinu nezaváhal a nařídil pokutový kop. Tyto situace uvnitř pokutového území řešíme v posledních zápasech chybným způsobem. Místo abychom situaci v nebezpečném prostoru ustáli a soupeře vytlačili mimo střeleckou pozici, tak reagujeme ukvapeně a většinou to končí faulem a pokutovým kopem. Domácí pokutový kop bezpečně proměnili a ujali se vedení 1:0. Ve 21 minutě byl hlavním rozhodčím dost necitlivě posouzen zákrok na L. Duška, po kterém mu byla vyzuta kopačka a musel ihned střídat po zákroku na kotník, na kterém se okamžitě objevil otok. Rozhodčí nechal hru po tomto souboji pokračovat, náš obránce byl vyřazen ze hry a domácím se náhle objevila branková příležitost, kterou proměnili a zvýšili na 2:0. O 2 minuty později jsme po kombinaci domácích a následným centrem před naši branku nechali volného útočníka, který prakticky do prázdné brány zvyšoval na 3:0. Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnala, ale domácí si náskok pohlídali a zaslouženě zvítězili.

Sestava : Zíta – Dušek, Horák, Vlastník, Harant – Sochor, Novotný, Vítovský, Bárta – Páko, Nikl ( Jirmus, Vavrek, Vihan )