Žáci U15
28/08/2019

SK Zeleneč – FK Pšovka Mělník 3:3 (0:3)

Do zápasu jsme nastoupili ihned z tréninkového procesu, bez přípravného zápasu. Bylo to znát, že nám chybí herní praxe. Kombinace bylo pomálu, spíše individuální akce, které nás v úmorném vedru dosti vysilovaly. Přesto jsme šli do rychlého vedení a za několik minut jsme vedli o tři góly. Škoda neproměněných dalších šancí v první půli, protože si myslím, že po první půli to mělo být 0:6 v náš prospěch.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že už se asi nemůže nic stát a vítězství máme v kapse. Opak byl pravdou. Náš laxní přístup domácí využili a během čtyř minut druhého poločasu to bylo 2:3. Pak jsme opet nevyužili minimálně čtyři tutovky a domácí nás ztrestali z trestného kopu a vyrovnali na 3:3. Názorná ukázka toho, jak se dá jednoznačně vítězný zápas přístupem hráčů k utkání zremizovat.

Sestava: Zíta – Dušek, Horák, Vlastník, Harant – Sochor, Maurer, Vítovský, Jirmus – Bárta, Novotný (Vihan, Vavrek, Nikl)

Branky: 36., 40. a 59. Drábek – 11. Maurer, 14. Novotný, 17. Sochor