17/10/2022

V sobotu byl Pátek 😂

FK Pšovka Mělník – TJ Pátek 15:0 (4:0)

V sobotu 15.10. jsme sehráli mistrovské utkání v kraji s TJ Pátek.

Zápas byl od počátku v naší režii a už ve druhé minutě jsme šli do vedení. Během deseti minut to už bylo 3:0 a věděli jsme, že máme utkání pod kontrolou. To ale hře moc neprospělo, protože hráči začali být takový nevýrazný a bez zápalu. Jako by je to nebavilo. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a naštěstí to padlo na úrodnou půdu 😁 Protože v druhém poločase tam bylo úplně jiné nasazení. Byla tam chuť si zastřílet a prostě se bavit tou hrou👍

V tomhle zápase bylo neuvěřitelné množství zahozených gólových příležitostí🤦‍♂️Pokud bychom dávali tutovky, skóre mohlo být snad dvojnásobné! Brankář soupeře musí být samá modřina jak jsme ho neustále trefovali dělovkama 😂

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Matyáš Zatloukal👍

Sestava: Oršulík (B), Vrňák, Brabec, Šoltés, Bolek (K), Vaňous, Jirmus, Walter, Vihan, Rejzl, Dostál, Kořenský, Pecka, Cífka, Vlastník, Zatloukal

Naše góly: Zatloukal⚽⚽⚽⚽⚽, Vaňous⚽⚽, Vihan⚽⚽, Šoltés⚽⚽, Bolek⚽, Rejzl⚽, Vrňák⚽, Pecka⚽

FK Pšovka Mělník – MSK Klecany 1921 B 8:0 (5:0)

V neděli 16.10. jsme v okresním přeboru přivítali soupeře z Klecan a to tým „B“, který je převážně holčičí.

Do zápasu jsme vstoupili tak trochu nemastně neslaně a do prvního gólu jsme, až na pár individuálních akcí, moc nevěděli jak na soupeře. To se naštěstí zlepšilo a zápas jsme měli vlastně celou dobu pod kontrolou. Spíš mrzí, že někteří měli opět problém s pozicí na hřišti a to přepínání kde mají zrovna v daném okamžiku nebo situaci být a v jakém rozestavení! A opět neustále stahování hry do středu hřiště! A zase neproměněná penalta!🤦‍♂️

Nicméně páté vítězství v řadě je skvělé a opět s výrazným skóre, takže celkově se zápasem spokojenost 👍👍👍

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Čeněk Pecka👍

Sestava: Dobrovolskij (B), Vihan, Oršulík (K), Simona H., Herout, Kořenský, Šmíd, Doleček, Beňo, Frýdl, Pecka, Cífka, Vaňous, Walter

Naše góly: Cífka ⚽⚽, Vihan⚽, Kořenský⚽, Šmíd⚽, Frýdl⚽, Vaňous⚽, Pecka⚽