Žáci U15
24/10/2022

Vládci Mělníka🤩

STM Mělník – FK PŠOVKA MĚLNÍK 0:12 (0:7)

V neděli 23.10. jsme měli zápas proti spojeným týmům FC a EMĚ Mělník. Mělnické derby tří klubů 🙂 Hrálo se na hřišti FC Mělník.

Do zápasu jsme vstoupili s bojovnou náladou a touhou městské rivaly jednoznačně porazit. A od prvních minut jsme do toho šli naplno a velmi brzy šli do vedení. Neustále jsme se tlačili k zakončení a soupeř si s námi nedokázal poradit. V 11. minutě jsme už vedli 5:0 🙂 Všichni hráči si plnili své povinnosti a až na drobné chybky nebo zbytečné sólování byla naše hra velmi pohledná a efektivní. Soupeře jsme nepustili k ničemu zásadnímu a díky naší obraně taky ani jednou nevystřelili na naši branku. Naši brankáři tedy neměli žádnou práci, ale občas pomohli s rozehrávkou🙂 Jediné, co nám v tomhle zápase nevycházelo, byly rohové kopy. Nedařilo se nám je správně rozehrát a většinu nám zablokoval stoper soupeře. Ale jestli nešly rohy, vyřešili jsme to jinak 🙂 Například centry do vápna, byly některé fakt parádní 🙂

Spokojenost je i se střelbou, kdy jsme dokázali dát góly z dálky před vápnem, hlavičkou po precizním centru, z dorážky po souboji,…  I jeden kuriózní, kdy byl centr do vápna a míč proskákal mezi hráči až do branky 🙂

Naše vítězství podtrhli ještě mladší žáci, kteří hráli se stejným soupeřem hned po nás a vyhráli 10:0. Není tedy pochyb, kdo jsou ve starších a mladších žácích jasní VLÁDCI MĚLNÍKA 🙂🙂🙂

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ondřej Vlastník👍

Sestava: Vrňák (B), Oršulík (B), Horák, Brabec, Šoltés, Bolek (K), Vaňous, Jirmus, Walter, Vihan, Kořenský, Pecka, Novák, Vlastník, Zatloukal, Vašek, Sirůček

Naše góly: Vaňous⚽⚽⚽⚽, Bolek⚽⚽⚽, Zatloukal⚽⚽, Šoltés⚽, Horák⚽, Vašek⚽