A-tým
31/05/2021

První příprava výsledkově úspěšná!

FK Pšovka Mělník – SK Slavia Velký Borek 4:0 (3:0)
Branky: 2x Šmíd, Pokorný, Klenotič
Sestava 1. poločas: Čížek – Kubáč, Mihalík J., Šimandl, Grabmüller – Rypka, Šára, Chytil, Šmíd – Bláha, Pokorný.
Sestava 2. poločas: Jenč – Bursa, Kaiser, Eder, Strnad – Brůža, Havrlík, Feix, Holeček – Techlovský, Klenotič.

S mnoha novými tvářemi nastoupil do první přípravy spojený tým mužů. V brance 1. poločas odchytal Václav Čížek (SK Roudnice nad Labem), na pozici stopera pak hrál Jakub Mihalík (FC Mělník). Po delším zranění se do sestavy na pozici levého beka vrátil Daniel Grabmüller. Do hry se dostala i šestice hráčů ročníku 2002, kteří končí své působení v dorostu a přechází do mužů – kromě stálic Rypky a Šáry se objevili na pozici stopera Roman Eder, na pravém beku Martin Kubáč, v záloze Jan Feix a v útoku Miloslav Techlovský.

V prvním poločase měla proti soupeři působícímu na špici Okresního přeboru Pšovka výraznou územní převahu, dobývání hlubokého bloku soupeře ale nešlo tak snadno, jak jsme si představovali. Ve druhé půli se hra opticky vyrovnala, branku však opět vstřelila pouze Pšovka.

Hodnocení trenérů:

Pozitivem je, že jsme nedostali branku a oba týmy svůj minizápas vyhrály. Navíc tam bylo dost šancí, které jsme zahodili. Chyby jsme viděli v pohybu a v kombinaci (zejména první poločas) a celkově jsme čekali vyšší rychlost ve hře.