B-tým
24/08/2019

SK Vojkovice – FK Pšovka Mělník B 2:1 (2:0)

Na hřišti soupeře, který sestoupil z I.B třídy jsme předvedli nadějný výkon, který však na body nestačil. V úvodu utkání byla znát veliká nerozehranost některých hráčů a soupeř šel do zaslouženého vedení – nejprve nepovedený odkop při standardní situaci znamenal závar a následnou penaltu, následně brankář Jenč nedosáhl na centr z rohového kopu a volný Pražák hlavou zavěsil. Korigovat jsme mohli těsně před poločasem, hlavičky V. Vlasáka a Strnada se ale nevešly do branky.

Po poločase se zdálo, že domácím dochází síly, nadále ale hrozili především zásluhou Juklíčka z rychlých brejků. Také my jsme ale využívali našich rychlých útočníků a hned v 50. minutě mohlo být vyrovnáno – Strnadův únik byl ale zakončen pouze střelou do tyče. Sníženo tak bylo až v 68. minutě, kdy Strnad opět unikl obraně, Heimrath vytáhl parádní zákrok, ale dobíhající Antonín uklidil míč do sítě. Největší šancí na vyrovnání byl přímý kop Havrlíka z hranice vápna, který však mířil doprostřed branky.

Sestava: Jenč – Vlasák V., Vlasák K., Vrábel (60. Kaiser), Beneš – Antonín (78. Netolický st.), Havrlík, Lelek, Bláha – Miřacký, Martínek (40. Strnad)

Branky: 11. Juklíček (pen.), 19. Pražák – 68. Antonín